Kontakt:

Ekonomiczna 8
19-500 Gołdap

tel. +48 87 615 05 72
fax. +48 87 615 40 30
kensus o nas
Kensus

Poznaj naszą firmę

O nas
Historia firmy Kensus rozpoczęła się w 2002 roku produkcją pojemników magazynowych na zlecenie klienta zagranicznego. Ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych, innowacyjność oraz doskonalenie kadry pracowniczej i zarządzającej to cechy, które pozwoliły na rozwój firmy do stanu jaki mamy możliwość obserwować dziś.

Firma zlokalizowana jest w Suwalskiej Strefie Ekonomicznej, a głównym obszarem działalności firmy Kensus jest produkcja szerokiej gamy pojemników transportowych, palet metalowych, a także wózków wykorzystywanych w łańcuchach logistycznych.

Nasze najważniejsze atuty

To co nas wyróżnia:

Atuty

Nasza firma stawia na nieustanny rozwój i innowacje technologiczne. Jako firma z prawie 20 letnim doświadczeniem, dbamy o regularne podnoszenie kompetencji i kwalifikacji naszych pracowników. Obecnie zatrudniamy ok 1000 osób.

01
Nasz zespół

Ludzie

Sukces firmy Kensus związany jest nie tylko z nowoczesnym sprzętem, ale przede wszystkim z doświadczeniem i profesjonalizmem zespołu konstruktorów, technologów, oraz oczywiście zespołu wysoko wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych.

02
Innowacyjność

Park maszynowy

Nowoczesny park maszynowy pozwala nam na zapewnienie najwyższej jakości realizowanych projektów. Stawiamy na rozwój i innowacje technologiczne, które gwarantują nam najwięcej możliwości w zakresie obróbki materiałowej.
03
Najwyższe standardy

Jakość i rozwój

Nic nie pozostawiamy przypadkowi - każdy etap procesu konstrukcji, przygotowania produkcji i jej procesu, weryfikowany jest przez wprowadzony system kontroli oraz wewnętrzny system jakości. Gwarantuje to nie tylko najwyższą jakość, ale i pokazuje co jeszcze możemy usprawnić i jak zwiększyć wydajność.
04
Możliwości

Elastyczność

Współpracując z klientami z całego świata, wielokrotnie przekonaliśmy się, że nie ma rzeczy niemożliwych. To co nas wyróżnia, to gotowość do współpracy przy nietypowych i trudnych projektach, realizowanych na najwyższym poziomie.
Współpraca z Kensus

Gwarancja jakości

Zaufanie

Połączenie wiedzy, umiejętności i doświadczenia, z najnowocześniejszymi technologiami i innowacyjnym sprzętem, czyni Kensus firmą cieszącą się zaufaniem i uznaniem Klientów na całym świecie. Realizujemy długoterminowe zlecenia z krajów Europy Zachodniej, Skandynawii, a także Stanów Zjednoczonych.

Wózki magazynowe i skrzynio palety
25 %
Systemy konstrukcji wolnostojących
65 %
Zbiorniki paliwowe
10 %

Już od ponad 18 lat dostarczamy najlepszej jakości rozwiązania

Kensus

Zobacz jak wygląda praca w naszej firmie:

Od środka

 Jesteśmy zespołem posiadającym wiedzę i doświadczenie zdobywane przez wiele lat współpracy przy projektach dla dużych klientów. Współpraca z klientem oparta jest na komunikacji i zaufaniu na każdym etapie realizacji projektu.

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Kensus. Postaw na sprawdzonego producenta.