Skip links

Poznaj naszą firmę

Historia firmy Kensus rozpoczęła się w 2002 roku produkcją pojemników magazynowych na zlecenie klienta zagranicznego. Ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych, innowacyjność oraz doskonalenie kadry pracowniczej i zarządzającej to cechy, które pozwoliły na rozwój firmy do stanu jaki mamy możliwość obserwować dziś.

Firma zlokalizowana jest w Suwalskiej Strefie Ekonomicznej, a głównym obszarem działalności firmy Kensus jest produkcja szerokiej gamy pojemników transportowych, palet metalowych, a także wózków wykorzystywanych w łańcuchach logistycznych.

Co nas wyróżnia?

Nasz zespół

Ludzie

Sukces firmy Kensus związany jest nie tylko z nowoczesnym sprzętem, ale przede wszystkim z doświadczeniem i profesjonalizmem zespołu konstruktorów, technologów, oraz oczywiście zespołu wysoko wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych.

Innowacyjność

Park maszynowy

Nowoczesny park maszynowy pozwala nam na zapewnienie najwyższej jakości realizowanych projektów. Stawiamy na rozwój i innowacje technologiczne, które gwarantują nam najwięcej możliwości w zakresie obróbki materiałowej.

Najwyższe standardy

Jakość i rozwój

Nic nie pozostawiamy przypadkowi - każdy etap procesu konstrukcji, przygotowania produkcji i jej procesu, weryfikowany jest przez wprowadzony system kontroli oraz wewnętrzny system jakości. Gwarantuje to nie tylko najwyższą jakość, ale i pokazuje co jeszcze możemy usprawnić i jak zwiększyć wydajność.

Możliwości

Elastyczność

Współpracując z klientami z całego świata, wielokrotnie przekonaliśmy się, że nie ma rzeczy niemożliwych. To co nas wyróżnia, to gotowość do współpracy przy nietypowych i trudnych projektach, realizowanych na najwyższym poziomie.

— Współpraca z Kensus

Gwarancja jakości

Połączenie wiedzy, umiejętności i doświadczenia, z najnowocześniejszymi technologiami i innowacyjnym sprzętem, czyni Kensus firmą cieszącą się zaufaniem i uznaniem Klientów na całym świecie. Realizujemy długoterminowe zlecenia z krajów Europy Zachodniej, Skandynawii, a także Stanów Zjednoczonych.

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!